زندگی نامه حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی عدالت

- بسم الله الراحمن الرحیم . محمد علی عدالت هستم ، متولد نجف اشرف ، سال 1349.

تحصیلات کامل در ایران در شیراز و از سال 57 در قم . تحصیلات کلاسیک سیکل بوده و بعد از سیکل وارد حوزه شدیم و دوران سطح را گذراندیم از اساتید برجسته و بنام .

یک مقدار درس خارج را مکاسب محرمه از مرحوم ایت الله منتظری ، درس خارج حدود مقداری از ایت الله مکارم شیرازی و درس خارج حج از ایت الله نریمان ابادی در بندرعباس بهره مند شدیم .

سابقه جبهه من به دلیل صغر سن شش هفت ماه بیشتر نیست .

یک کتابی را مخصوص نوجوان ها چاپ کردم به نام تمثیلات نماز 110 تمثیل در رابطه با نماز .

تدریس کلاس های معارف را مقداری در دانشگاه ها  داشتم به صورت موردی نه به صورت تمام وقت و دائما .

تدریس دروس مقدماتی را در دو حوزه علمیه داشتم . اما تحقیقات ، یک تحقیق در مقایسه غدیر با سقیفه با استفاده از اسناد اهل سنت جلد اولش اماده چاپ است  که منتظر بودم لحظه ای بشود ان کتاب را محضر مرحوم ایت الله خزعلی ببرم  که اماده نبود ولی الان اماده چاپ است .

110 فرق بین غدیر و سقیفه که در جلد اولش 20 فرقش اماده است . تحقیقات و جزوه ای در رابطه با شباهت و افضلیت حضرت زهرا (س) به انبیا اماده چاپ است . با استفاده از اسناد و مدارک . این دو تا کار تحقیقاتی . به عنوان مشاور راهنما در دانشگاه دو سه تا تحقیق را مشغول بودیم  که یکی هم به عنوان نمونه معرفی شد .

اما کار عمده ای که در این راستا شد سرپرستی و سایت منبرهاست . سایت منبرها از سال 90 کلید خورده شد الان این سایت بیش از هزار منبر مکتوب با سند برای کابران در سایت قابل استفاده است . کابران ما از کشور های اروپایی امریکایی المان فرانسه ، گاهی هم نظرات خودشان را هم میدهند.

از اول منبر تا اخر منبر که روضه منبر باشد قابل استفاده برای طلاب مخصوصا برای ایام پیک تبلیغی کاربرای زیادی دارد و همواره انلاین.

این کاری بود که از سال 90 شروع شده است . تقریبا ایام مناسبت ها بروز هستیم . از منبرهای منبری های نخبه کشور مثل استاد رفیعی ، جناب اقای فرحزاد ، مرحوم اقای فلسفی ، جناب اقای قرائتی و دیگر بزرگان اهل منبر استفاده شده به صورت منبر .

هر منبری ویراستاری میکنند ، منبع اش را پیدا میکنند با هزینه های سنگینش بر روی سایت گذاشته میشود و هیچگونه فیلتر و رمز و حساب به صورت بخش خصوصی و درامد زایی هم به حمدلله نداشته ایم .

موضوع: